top of page
Koolilapsed_edited.jpg

Kõige haavatavamad tehislike elektri- ja magnetväljade suhtes on lapsed, sest nende immuunsüsteem on veel välja kujunemata. Pikaaegne viibimine tugevates tehislikes elektromagnetväljades võib viia tõsiste tervisekahjustusteni, nii hoiatavad arstid ja teadlased üle kogu maailma.

 

Prantsusmaal on WIFI lasteaedades ja nutiseadmed koolides keelatud. Haiglates, koolides ja raamatukogudes soovitakse WIFI keelata ka Iisraelis, Shveitsis, Austrias, Prantsusmaal, Saksamaal, Belgias, Iirimaal, Venemaal, Indias ja Austraalias.

Brüsselis on 5G paigaldamine peatatud ning kiirgusnormid enam kui 100 korda rangemad kui Eestis.

Arvutite monitorid, laptopid, I-padid, mobiilid ja e-lugerid on kõik oma kiirgava väljaga. Kui neid kasutatakse sama hoone erinevates ruumides ja mitmetel korrustel, võib sellest kokku moodustuda ettearvamatu tugevuse ja mõjuga Wifi väli. 

                                                                                                           Dr. Victoria L. Dunckley, MD, räägib mobiilide ja wifi kasutamise mõjust laste tervisele. Ta keskendub laste elektroonikakasutusest tulenevatele psühholoogilistele, psühhiaatrlistele  ja neuroloogilistele seisunditele nagu tähelepanu puudulikkusega kaasnev hüperaktiivsus ADHD ja autism ning ülekaalulisus, mida kõike üritatakse teadmatusest ravida medikamentidega.

Taani_tüdrukute_katse2.jpg

Barrie Trower, Briti tuumafüüsik ja erusõjaväelane, on spetsialiseerunud mikrolainete ja radarite alal, õpetanud kõrgtaseme füüsikat, sealhulgas tuuma-ja aatomikiirguse ning mikrolainete teemat. Temalt on nõu hakanud küsima ka arstid, inglise politsei ja eraisikud.              

Troweri enda arst palus temalt abi kui ühes ja samas elukohas suri viieaastase vahega järjest kaks beebit. Asja lähemalt uurides selgus, et selle toa seina taga oli mikroalainete kiirgaja, mis need kurvad sündmused põhjustas. Trower räägib nii mikrolainete kui WIFI ohtlikusest paljudes avalikes videotes.

Kodulehti WIFI kasutamise kohta koolides:

Wired child

Doctors for safer schools

Parents for safe technology

bottom of page