Prantsusmaal on WIFI lasteaedades ja nutiseadmed koolides keelatud. Haiglates, koolides ja raamatukogudes soovitakse WIFI keelata ka Iisraelis, Shveitsis, Austrias, Prantsusmaal, Saksamaal, Belgias, Iirimaal, Venemaal, Indias ja Austraalias.

Brüsselis ja Genfis on 5G paigaldamine lõpetatud.

 

Kõige suurema terviseriskiga on eriti madalad võnkesagedused nagu kõrgepingeliinidel. Väga madala sagedusega on arvutite monitorid. Aga ka laptopid, I-padid, mobiilid ning e-lugerid on oma kiirgava väljaga. Kui neid kasutatakse erinevates ruumides ja mitmetel korrustel, võib sellest kokku moodustuda ettearvamatu tugevuse ja mõjuga Wifi väli.

 

Barrie Trower on Briti tuumafüüsik ja erusõjaväelane, kes on spetsialiseerunud mikrolainete ja radarite alal, õpetanud kõrgtaseme füüsikat, sealhulgas tuuma-ja aatomikiirguse ning mikrolainete teemat. Temalt on nõu hakanud küsima ka arstid, inglise politsei ja eraisikud.

Troweri enda arst palus temalt abi kui ühes ja samas elukohas suri viieaastase vahega järjest kaks beebit. Asja lähemalt uurides selgus, et selle toa seina taga oli mikroalainete kiirgaja, mis need kurvad sündmused põhjustas. Trower räägib nii mikrolainete kui WIFI ohtlikusest siin alates 6min22sek

 

Kodulehti WIFI kasutamise kohta koolides:

WIFI in schools UK

Wired child

WIFI in schools USA

Doctors for safer schools

Parents for safe technology

 

Siin all nähtav on wifi ja GSM levik maailmas vastavalt  https://wigle.net lehele:

Kõige haavatavamad tehislike elektri- ja magnetväljade suhtes on lapsed, sest nende immuunsüsteem on veel välja kujunemata. Pikaaegne viibimine tugevates tehislikes elektromagnetväljades võib viia tõsiste tervisekahjustusteni, nii hoiatavad arstid ja teadlased üle kogu maailma.

 

Arstid kahjutu tehnoloogia poolt:

https://mdsafetech.org/

Ka inimene on bioelektriline olend:

https://www.bioinitiative.org/participants/why-we-care/

Miks mesilased kaovad ja puugid levivad:

https://ehtrust.org/

Estonian business card.png

Uus film: Generation Zapped:

Dr. Victoria L. Dunckley, MD, räägib mobiilide ja wifi kasutamise mõjust laste tervisele. Ta keskendub laste elektroonikakasutusest tulenevatele psühholoogilistele, psühhiaatirlistele  ja neuroloogilistele seisunditele nagu tähelepanu puudulikkusega kaasnev hüperaktiivsus ja autism ning ülekaalulisus, mida kõike üritatakse teadmatusest ravida medikamentidega.

Võrdlevalt Maailma Terviseorganisatsiooni WHO andmed vähi leviku kohta meie planeedil.

Hoiatav sarnasus!

© 2020  by TerveRuum.ee.  mob.372 53607804