top of page

Ka inimene on bioelektriline olend. Meie südant ja aju reguleerivad sisemised bioelektrilised signaalid, arstid mõõdavad neid EKG ja EEG abil. Elamine tehislike elektromagnetväljadega keskkonnas mõjutab inimorganismi põhilisi bioloogilisi protsesse. Mõnel juhul võib see põhjustada vaid ebamugavust, unehäireid, heaolu kadu või ainevahetuse halvenemist, teisel puhul võib see põhjustada selliseid haigusi nagu vähk või Alzheimeri tõbi. See võib häirida võimet rasestuda, põhjustada raseduse katkemist ja lastel aju arengu muutusi. On tõendatud, et sellised kokkupuuted võivad kahjustada mitte ainult meie tervist vaid isegi tulevaste laste lapsi, kes on sündinud vanematele, kes elavad pidevalt traadita interneti ehk wifi sageduste mõjusfääris. 

Allikas: bioinitiative.org

Allikas: emrrfsa.org

Lisa lugemist tulevastele ja noortele emadele:   

babysafeproject.org

ABSORBEERIV TAPEET ja KARDINAD kaitseks

3G, 4G ja 5G  ning Wifi väljade eest

Need materjalid on pikaaegse teadustöö tulemus, 

ei sisalda metalli ega vaja seega ka maandamist

Kuidas kujundada endale terve kodu, mis ei põhjustaks elanikele terviseprobleeme? Seda nähtust on maailmas uuritud enam kui 20 aastat. Esmalt peaksime tähelepanu pöörama uue kodu asukohale, sellele, mis asub maja ümbruses ja võimalik ka, et maa all (geopaatiline stress). Kas maja ümbruses või sees on tugevaid elektromagnetväljade tekitajaid? Kui see on vanem hoone, siis peaks järgi uurima, mis seal varem on toimunud ja millest see üldse on ehitatud, et ehitusmaterjalid ja mööbel oleksid turvalised, et neist ei erituks õhku kahjulikke ühendeid. Milliseid materjale ja värve me ise kasutame?
Tänapäeval on raske leida puhast looduslikku fooni - sellist, millises elasid meie esivanemad alles paar põlvkonda tagasi. Inimene elab nüüd 100 MILJONIT KORDA tugevama, kunstlikult tekitatud elektromagnetkiirguse mõju all kui puhas looduslik foon, milles elati alles pool sajandit tagasi.  
Lisaks mobiililevile ja WIFI-le moodustub igal pool, kus elekter voolab läbi juhtme, elektromagnetväli. 

LIHTSAID SOOVITUSI:

- Asenda juhtmeta WIFI tehnika juhtmetega ühendusega (telefonid, Internet, igasugune kodutehnika jms.) Juhtmeta telefon levitab tugevat elektromagnetkiirgust isegi siis, kui sellega ei räägita. Wifi on veel hullem kui mobiili kiirgus kuna see toimib kogu aeg, mobiili kiirgus vaid kõnelemise ajal.

- Kasuta absorbeerivaid materjale, eriti suurtes kortermajades, kus on kümneid erinevaid WIFI välju või kui seal kasutatakse kaugloetavaid mõõtureid, samuti kui su kodu asub kõrgepingeliinide või mobiilimastide läheduses.. 

-Ära jäta kodumasinaid stand-by reziimile kui sa neid ei kasuta ning ära liialda kodumasinate kaugjuhtimise kasutamisega.

- Kontrolli, et magamistoa välisseinal poleks elektrikilpi või elektrimõõteriistu.

- Tänapäeval on saada elektrilülitid, mis kustutavad elektri ka magamistoa juhtmetest selleks, et seal ei oleks magamise ajal elektrivälja..

Magamistoas veedame kolmandiku oma elust, see peaks olema väljapuhkamise paik.

- Arvuti ei sobi voodi kõrvale!

- Piira elektromagnetkiirgust magamistoas ja teistes kohtades, kus pikemat aega viibid. 

- Kui sul on raadioga äratuskell, ära pane seda voodi kõrvale, parem on patareidega kell ja ammugi mitte mobiil padja all.

- Hoidu elektriliste metallraamidega vooditest. Parim on puitraamiga voodi, elektromagnetkiirguse mõttes pole head ka madratsi metallist vedrud, sest need toimivad antennina

 

- Ei elektriga tekkidele ja soojakottidele!

 

- Ära hoia mobiili pea juures või enda lähedal, seda eriti  une ajal! Parem ära kasuta seda mängude või filmide vaatamiseks.

- Beebimonitorid ei ole head asjad!

Mikrolainekiirguse piirnormid3.jpg
bottom of page